گروه مشاورین و مهندسین آرتا

محوطه سازی

۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۸ کد : ۲۴ گزیده اخبار
تعداد بازدید:۴۵۱
ایده های جذاب و کم هزینه محوطه سازی باغ
محوطه سازی

افزایش شهرنشینی، ازدحام جمعیت جوامع مدرن، آلودگی های صوتی و البته آب و هوای نه چندان مناسب کلان شهر هایی مثل تهران، شهروندان را مجاب به ایجاد آرامش و گرایش به سمت فضایی دلچسب و آرام می کند. گاهی این فضا را می توان به واسطه طراحی محیطی سبز و مطلوب ایجاد کرد. گسترش آپارتمان نشینی و توسعه ساخت و سازهای انبوه، سازه های ویلایی را محدود و محدودتر می کند و حالا در ابرشهری مانند پایتخت کمتر شاهد خانه ها و ساختمان های ویلایی هستیم.

اما این موضوع به آن معنا نیست که باید از ساخت فضای سبز و دیزاین محوطه خود صرف نظر کنید. تلفیق علم و هنر در زمینه طراحی و لند اسکیپ، این امکان را فراهم می کند تا حتی در خانه ها و آپارتمان های کوچک و فضاهای محدود هم قادر به ایجاد فضای سبز باشید. اما ایجاد محوطه سبز در شهرها از قواعد و اصولی پیروی می کند که رعایت آن ها لازمه اخذ نتیجه مطلوب و دلخواه است. بنابراین بهتر است برای طراحی فضای خود از افراد با تجربه کمک بگیرید و سلایق خود را به استانداردهای معین اتکا دهید.

گروه مشاورین و مهندسین آرتا

 

کلید واژه ها: محوطه سازی گروه آرتا طراحی ساختمان طراحی معماری برکه آبنما اصول ساختمان سازی ساختمان دکوراسیون دکوراسیون داخلی پلان معماری خانه هوشمند محوطه سازی باغ باغ ویلا ویلا ویلا مدرن دیزاین داخلی دیزاین کلاسیک دیزاین مدرن نمای ساختمان خانه شیک فنگشویی دماوند شرق تهران ایده فنگشویی دکوراسیون جانمایی ملک architecture engineer


نظر شما :